To już kolejny rok, gdy w naszej szkole zorganizowano zimowy wypoczynek dla najmłodszych dzieci. Tegoroczne półkolonie były inne niż zazwyczaj, ponieważ musieliśmy dostosować się do panujących zasad reżimu sanitarnego. Na szczęście udało nam się zapomnieć o trudach związanych z panującą pandemią  i wszyscy świetnie się bawiliśmy.
Nasi pedagodzy - jak zawsze - stanęli na wysokości zadania i zorganizowali podopiecznym interesujące zajęcia. Każdego dnia Ekspresem polarnym przenosiliśmy się w różne miejsca. Poznaliśmy zimowe krajobrazy, odwiedziliśmy bieguny oraz morskie głębiny. Nie zapomnieliśmy o zimowym liczeniu ptaków oraz ich dokarmianiu. Nasze podróże były wypełnione po brzegi przeróżnymi atrakcjami:  plastycznymi, muzycznymi, rytmicznymi oraz  ruchowymi. Integralną częścią zimowiska było codzienne  granie w  planszówki, rozwiązywanie łamigłówek czy też ciekawe zabawy zespołowe.

          Prawdziwych emocji dostarczyła nam jednak pogoda. Nie spodziewaliśmy się bowiem, że wreszcie odwiedzi nas prawdziwa zima, z ujemnymi temperaturami i puszystym śniegiem. Dzięki niej mogliśmy spędzić niezapomniane chwile na dworze rzucając się śnieżkami, lepiąc ogromnego bałwana czy też wspólnie budując igloo.

         Niestety czas płynie nieubłagalnie, szczególnie podczas fantastycznej zabawy. Dlatego też drugi tydzień ferii bardzo szybko przeszedł do historii. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na letnie wakacje.

Co nas czeka

marzec 2021
pwścpsn
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

BohaterON