Niesamowite wydarzenie miało miejsce 20 marca tego roku. Na szkolnej scenie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wybitne talenty. Emocje sięgały zenitu! Występujący zaangażowali się w profesjonalne przygotowanie swoich pokazów.
Każdy, kto pojawił się na scenie, zasłużył na gromkie brawa.

Do finału konkursu zakwalifikowało się 11 prezentacji klas I – III i 12 w

ykonawców w klasach IV – VII. Jury, w którego skład wchodziła Pani Dyrektor oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, miała bardzo trudne zadanie.

Podczas tegorocznej edycji szkolnego konkursu „Ukryty Talent” wyłoniliśmy niezwykłe zdolności. Wyróżnienia otrzymali: Julka Wiśniewska z kl. IIIf za śpiew i Szymon Matysiak kl. IIa za taniec. III miejsce zajęła Milena Górecka z kl. IIIf za taniec. Marysia Drapińska z kl. Ic w niezwykły sposób zinterpretowała wiersz pt.: „Kaczka dziwaczka” i zajęła II miejsce. Statuetkę za I miejsce otrzymała Julia Janakowska z kl. IIIa za grę na pianinie.

W klasach IV – VII uczniowie zaprezentowali szeroki wachlarz talentów od magicznych pokazów, przez taniec i śpiew, po grę na różnych instrumentach. Wyróżnienia w tej kategorii wiekowej otrzymali: Stanisław Skirzewski, Jakub Choczaj, Karol Gintyłło z kl. Vd za prezentacje magicznych sztuczek, na saksofonie zagrał Jan Galicki z kl. Vd, a Julia Gąsiorowska z kl. Vb na wiolonczeli zagrała motyw przewodni z filmu „Kraina lodu”. III miejsce wyśpiewał duet: Zuzia Mendelska z kl. IV c i Zosia Grzegorzewicz z kl. IVb. II miejsce za piosenkę zaśpiewaną przy własnym akompaniamencie zajęła Dominika Żeglarska z kl. VIIa. I miejsce zajęli bracia Iwo i Ludwik Staniszewscy z kl. VIb, którzy zaprezentowali talent w układaniu kostki Rubika.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca MODRAKI z Gminnego Ośrodka Kultury SEZAM w Tarnowie Podgórnym za uświetnienie występem pierwszej części konkursu.

Podziękowania kierujemy także do p. Sary Winieckiej i członków szkolnego chóru za wzbogacenie śpiewem drugiej części konkursu.

Uczestnikom i laureatom konkursu serdecznie gratulujemy! Życzymy Wam wytrwałości w rozwijaniu swoich talentów, satysfakcji i wielu sukcesów!

Iwona Kuźniarek

Mariola Socha-Kowalska

Co nas czeka

22 grudnia - 1 stycznia

Przerwa świąteczna

19 grudnia

informacja o ocenach semestralnych

21 grudnia

wigilie klasowe

grudzień 2018
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

BohaterON