Informujemy, że w czwartek 24 stycznia i piątek 25 stycznia sekretariat szkolny będzie nieczynny.

Dyżur w szkole będą pełnili pani wicedyrektor Monika Janiec oraz kierownik gospodarczy pan Krzysztof Osiak.

Dni wolne od zajęć szkolnych w czasie ferii zimowych to doskonała okazja, aby zadbać o właściwy wypoczynek dzieci i młodzieży. Należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Zachęcamy do przejrzenia prezentacji przygotowanych miedzy innymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Policję.

Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły

    Ostatni miesiąc roku obfitował w rozmaite wydarzenia. Już w pierwszych dniach grudnia dotarła do naszej szkoły magia Bożego Narodzenia.

    W uroczym miejscu, jakim jest „Art Zagroda” w Dymaczewie i Puszczykowie, dzieci  poznawały tradycje najpiękniejszych świąt. W pracowniach artystycznych spod rąk małych stolarzy i garncarzy wychodziły drewniane choinki i gliniane dzwoneczki . Z Pracowni Piekarskiej roznosił się  korzenny  zapach pierników. Podczas warsztatów kulinarnych  dzieci samodzielnie wyrabiały ciasto, piekły świąteczne przysmaki, które następnie ozdabiały. W innym niezwykłym miejscu, bo w „Zaczarowanym Lesie” w Kobylnikach, powstawały ręcznie malowane bombki i różnorodne przybrania choinkowe.

Z okazji nowego roku 2019 postanowiliśmy wydrukować kalendarz  ze  zdjęciami, które w pomysłowy sposób  przedstawiają tabliczkę mnożenia. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane przez uczniów naszej szkoły z okazji obchodzonego we wrześniu  Szkolnego Tygodnia Tabliczki Mnożenia. Młodzi artyści połączyli matematyczną wyobraźnię  ze sztuką fotografii. 

Co nas czeka

14 - 25 stycznia

Ferie zimowe

styczeń 2019
pwścpsn
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

BohaterON