Grono pedagogiczne

 

Joanna Mizerska

nauczyciel matematyki i informatyki

 dyrektor szkoły

Lidia Adydan

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 wicedyrektor - klasy "0"-3    

Monika Janiec

nauczyciel języka angielskiego

 wicedyrektor - klasy 4-8

Dawid Dopieralski

wychowawca świetlicy, nauczyciel etyki

 kierownik świetlicy

Lucyna Bartkowiak

pedagog

 

Jolanta Henryka Basiewicz - Nicolaides

wychowawca świetlicy

 

Ewa Szafran

psycholog

 
Joanna Borkowska nauczyciel wspomagający  
Monika Brzyska nauczyciel matematyki wychowawca klasy 4a 

Dorota Cierniewska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wychowawca klasy 2d 

Monika Derlak-Jelińska

nauczyciel plastyki i techniki

 

Małgorzata Dorna

nauczyciel zajęć korekcyjno - kompensacyjnych

 

Paulina Dulat-Sawicka

nauczyciel przyrody, biologii, wychowawca świetlicy

 

Aleksandra Dutkiewicz

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wychowawca klasy 3d

Paulina Dyks nauczyciel języka polskiego wychowawca klasy 5a

Beata Dziamska  - Gabryś   

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 wychowawca klasy 1c

Aleksandra Filipek

nauczyciel języka polskiego

 wychowawca klasy 8a

Artur Frąckowiak

nauczyciel religii, doradca zawodowy

 

Anna Galusik - Bacik

nauczyciel języka polskiego

wychowawca klasy 7d

Barbara Gill

nauczyciel religii

 

Ewa Górska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

Alicja Gramza

nauczyciel języka angielskiego

 wychowawca klasy 7a

Elżbieta Ikierska-Gronowska wychowawca świetlicy  

Patrycja Jagiełka

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 
Tomasz Jakubowski nauczyciel języka niemieckiego  

Iwona Janicka- Leśniewska

nauczyciel matematyki i informatyki

 wychowawca klasy 4c

Elena Jankowska 
nauczyciel języka angielskiego  

Elżbieta Kabacińska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 wychowawca  klasy 2b

Mateusz Kamiński

nauczyciel wychowania fizycznego  
Romana Kicior nauczyciel informatyki  
Katarzyna Klimecka nauczyciel religii, bibliotekarz  

Romana Kostecka

nauczyciel matematyki i informatyki

wychowawca  klasy 6b 

Anna Kotlarczyk

nauczyciel wychowania fizycznego

 

Grzegorz Kotlarczyk

nauczyciel wychowania fizycznego i  techniki

 

Jarosław Kowalski

nauczyciel wychowania fizycznego

 wychowawca klasy 8d

Renata Kozieł

wychowawca świetlicy

 

Michał Kraszewski

nauczyciel języka angielskiego

 wychowawca klasy 7c

Urszula Książkiewicz

nauczyciel fizyki i matematyki

 

Mateusz Kukliński

nauczyciel historii wychowawca klasy 7e

Iwona Kuźniarek

nauczyciel przyrody, informatyki i geografii

wychowawca klasy 6c 

Hanna Lamch - Bera

nauczyciel języka angielskiego

 wychowawca klasy 6d

Piotr Leśniewski

nauczyciel historii, techniki i informatyki

 wychowawca klasy 8e

Małgorzata Lewandowska

nauczyciel języka angielskiego

 wychowawca klasy 6a
Sylwia Łabędzka - Słaboszewska nauczyciel języka polskiego wychowawca klasy 4b 

Ewelina Maciorowska

logopeda

 
Janina Malec nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wychowawca klasy 2 c

Marta Majewska

nauczyciel wspomagający

 
Krystyna Małecka 
nauczyciel języka polskiego  

Magdalena Mieloch

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 wychowawca klasy 3a 

Tomasz Mikołajczyk

nauczyciel wychowania fizycznego

 
Joanna Morchało nauczyciel chemii   

Grażyna Nowak

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 wychowawca klasy 2a

Angelika Okupniak nauczyciel wychowania fizycznego  
Joanna Pawłowska nauczyciel bibliotekarz  
Elżbieta Pietrzak nauczyciel wspomagający  

Anna Pilarczyk

nauczyciel historii, WOS, wychowawca świetlicy

 
Monika Piskorska  wychowawca świetlicy  

Regina Piszcz

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wychowawca klasy 3b 

Lidia Popielska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wychowawca klasy 3c 

Agnieszka Rais

wychowawca świetlicy

 

Małgorzata Ruta - Burdajewicz

nauczyciel przyrody i biologii

 wychowawca klasy 7b

Skwarek Anna nauczyciel religii  

Mariola Socha  -  Kowalska

nauczyciel wychowania fizycznego

 

Natalia Sokołowska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

Maria Stelmach  

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wychowawca klasy 1d
Agata Stypińska nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wychowawca oddziału "0"

Joanna Szalewicz - Wiszniowska

logopeda

 
Monika Szczepańska nauczyciel geografii  

Natalia Szeląg

nauczyciel wspomagający

 

Grażyna Sznajder

nauczyciel matematyki

wychowawca klasy 6e 

Elżbieta Targowska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 

 wychowawca klasy 1a

Małgorzata Tryniszewska nauczyciel języka niemieckiego  
Kinga Tykocińska nauczyciel języka angielskiego wychowaca klasy 5b 

Magdalena Walkowiak

nauczyciel muzyki

 

Monika Waraczewska nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wychowawca oddziału "0"

Ilona Woś

 nauczyciel fizyki

 

Małgorzata Wiernowolska  - Cieślak

 nauczyciel języka polskiego

 wychowawca klasy 8b

Mariola Zimna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 wychowawca klasy 1b

Co nas czeka

kwiecień 2021
pwścpsn
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

BohaterON