Grono pedagogiczne

 

Joanna Mizerska

nauczyciel matematyki

 dyrektor szkoły

Lidia Adydan

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 wicedyrektor - klasy "0"-3    

Monika Janiec

nauczyciel języka angielskiego

 wicedyrektor - klasy 4-8

Dawid Dopieralski

wychowawca świetlicy, nauczyciel etyki

 kierownik świetlicy

Lucyna Bartkowiak

pedagog

 

Jolanta Henryka Basiewicz - Nicolaides

wychowawca świetlicy

 

Paulina Beneturska

psycholog

 

Dorota Cierniewska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

Monika Derlak-Jelińska

nauczyciel plastyki i techniki

 

Małgorzata Dorna

nauczyciel zajęć korekcyjno - kompensacyjnych

 

Paulina Dulat-Sawicka

nauczyciel przyrody, biologii

wychowawca klasy 7a

Aleksandra Dutkiewicz

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wychowawca klasy 1d

Beata Dziamska  - Gabryś   

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

   wychowawca klasy 2c

Aleksandra Filipek

nauczyciel języka polskiego

 wychowawca klasy 6a

Artur Frąckowiak

nauczyciel religii

 

Anna Galusik - Bacik

nauczyciel języka polskiego

wychowawca klasy 5d

Grażyna Gibasiewicz

nauczyciel bibliotekarz

 

Barbara Gill

nauczyciel religii

 

Ewa Górska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wychowawca klasy 1b

Alicja Gramza

nauczyciel języka angielskiego

 wychowawca klasy 5a

Bożena Grzeszczyk nauczyciel języka niemieckiego  
Edyta Hamera nauczyciel matematyki  

Patrycja Jagiełka

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

Iwona Janicka- Leśniewska

nauczyciel matematyki i informatyki

 wychowawca klasy 6c

Elżbieta Kabacińska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 wychowawca  klasy 3b

Mateusz Kamiński

nauczyciel wychowania fizycznego wychowawca klasy 7b 
Romana Kicior nauczyciel informatyki  

Romana Kostecka

nauczyciel matematyki i informatyki

wychowawca  klasy 4b 

Anna Kotlarczyk

nauczyciel wychowania fizycznego

 

Grzegorz Kotlarczyk

nauczyciel wychowania fizycznego i  techniki

 

Jarosław Kowalski

nauczyciel wychowania fizycznego

 

Renata Kozieł

nauczyciel wychowania fizycznego

 

Michał Kraszewski

nauczyciel języka angielskiego

 wychowawca klasy 5c

Urszula Książkiewicz

nauczyciel przyrody, matematyki i fizyki

 wychowawca klasy 8a

Mateusz Kukliński

nauczyciel historii wychowawca klasy 5e
Monika Kurczoba wychowawca świetlicy  

Iwona Kuźniarek

nauczyciel przyrody, informatyki i geografii

wychowawca klasy 4c 

Hanna Lamch - Bera

nauczyciel języka angielskiego

 wychowawca klasy 4d

Agnieszka Lesicka

nauczyciel wspomagający

 

Piotr Leśniewski

nauczyciel historii, techniki i informatyki

 wychowawca klasy 8b

Małgorzata Lewandowska

nauczyciel języka angielskiego

 wychowawca klasy 4a
Sylwia Łabędzka - Słaboszewska nauczyciel języka polskiego  

Ewelina Maciorowska

logopeda

 

Marta Majewska

nauczyciel wspomagający

 

Katarzyna Majka - Chojnicka

nauczyciel języka polskiego

 

Janina Malec

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

Ewa Ludmiła Martynek 

nauczyciel matematyki

wychowawca klasy 6e 

Magdalena Mieloch

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 wychowawca klasy 1a 

Tomasz Mikołajczyk

nauczyciel wychowania fizycznego

wychowawca klasy 7d 

Grażyna Nowak

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 wychowawca klasy 3a

Angelika Okupniak nauczyciel wychowania fizycznego  
Joanna Pawłowska nauczyciel bibliotekarz  

Anna Pilarczyk

 nauczyciel historii, WOS, wychowawca świetlicy

 

Regina Piszcz

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

Lidia Popielska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wychowawca klasy 1c 

Agnieszka Rais

wychowawca świetlicy

 

Małgorzata Ruta - Burdajewicz

nauczyciel przyrody i biologii, wychowawca świetlicy

 wychowawca klasy 5b

Skwarek Anna nauczyciel religii  

Mariola Socha  -  Kowalska

nauczyciel wychowania fizycznego

 wychowawca klasy 7c

Natalia Sokołowska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

Katarzyna Stejakowska

nauczyciel języka polskiego

wychowawca klasy 6d 

Maria Stelmach  

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wychowawca oddziału "0"
Agata Stypińska nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wychowawca oddziału "0"

Joanna Szalewicz - Wiszniowska

logopeda

 

Natalia Szeląg

nauczyciel wspomagający

 

Grażyna Sznajder

nauczyciel matematyki

wychowawca klasy 4e 

Elżbieta Targowska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 

 wychowawca klasy 2a

Małgorzata Tryniszewska nauczyciel języka niemieckiego  
Kinga Tykocińska nauczyciel języka angielskiego  

Artur Ułański

nauczyciel informatyki i  wychowania fizycznego

 wychowawca klasy 8c

Maria Wasińska

 nauczyciel chemii

 

Małgorzata Wiernowolska  - Cieślak

 nauczyciel języka polskiego

 wychowawca klasy 6b
Hanna Witkowska nauczyciel języka angielskiego  
Sara Winiecka nauczyciel muzyki  

Monika Woźniak

nauczyciel religii

 

Mariola Zimna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel muzyki

 wychowawca klasy 2b

Co nas czeka

22 września

Festyn rodzinny w parku pod hasłem Niepodległa, konkurs latawców.

wrzesień 2018
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930