Jeśli masz ciekawe pomysły

  CHCESZ UROZMAICIĆ DZIEŃ POWSZEDNI,

zachęcamy do czynnego włączenia się 

w organizację życia naszej szkoły.

 

          Samorząd uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły. Jego członkiem zostaje się w chwili przyjęcia do szkoły. Samorząd jest organizacją uczniów dla uczniów.
Jest organizacją demokratyczną. Uczniowie wybierają swoich przedstawicieli spośród kolegów i koleżanek, a opiekuna samorządu z grona pedagogicznego. 
Samorząd przygotowuje wiele imprez i konkursów. Co roku wychodzi z nowymi, ciekawymi propozycjami.  
          W karnawale bawimy się na balach przebierańców i dyskotekach charytatywnych, z których dochód przeznaczamy na ciężko chore dzieci.

 

ROK SZKOLNY 2021/2022

 
Przewodniczącą Szkolnego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2021/2022 -
 
 
Funkcje zastępców pełnić będą - 
 
 
 

 

 ROK SZKOLNY 2020/2021

 

 

W ostatnim tygodniu października odbyły się wybory online do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego.
W wyborach udział wzięło 146 uczniów naszej szkoły.
 
 
 
Przewodniczącą Szkolnego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020/2021 została Maria Miśkiewicz.
 
 
Funkcje zastępców pełnić będą- Michał Woźny i Weronika Kochanek.

 

 

REGULAMIN SZCĘŚLIWEGO NUMERKA - zobacz

 

DZIEŃ BEZ ZADANIA DOMOWEGO REGULAMIN - zobacz

 

REGULAMIN "PONIEDZIAŁEK BEZ STRESU" - zobacz

 

 

 ROK SZKOLNY 2018/2019

 

ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIWSKIEGO WYBRANY W WOLNYCH WYBORACH

 

      Przewodnicząca -    Dominika Żeglarsk

 Zastępca  -    Maria Miśkiewicz

     Zastępca  -    Klaudia Imiłkowska

 

protokół wyborów

 

WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2018/2019

 

                                                      Znalezione obrazy dla zapytania samorząd uczniowski

CHCESZ MIEĆ WPŁYW NA FUNKACJONOWANIE SZKOŁY?

CHCESZ COŚ ZMIENIĆ?                                                                                    

MASZ CIEKAWE POMYSŁY?

JESTEŚ SPOŁECZNIKIEM I CHCESZ COŚ ZROBIĆ DLA INNYCH?

CHCESZ BYĆ PRZYKŁADEM DLA INNYCH?

Zgłoś własną kandydaturę lub innego kolegi jako kandydata do  SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO naszej szkoły.

 

Kalendarium wyborów:

Ogłoszenie wyborów: 28 września 2018r. 

Termin zgłaszania kandydatów upływa 8 października 2018r. do godz. 14.30.

Zgłoszenia kandydatów przyjmują opiekunowie SU: p. Mariola Socha-Kowalska, p. Iwona Kuźniarek.

Kandydatami mogą być uczniowie klas IV – VIII.

Osoba zgłaszająca swoją kandydaturę do Rady Samorządu Uczniowskiego składa kartę zgłoszeniową wraz z 30 podpisami  poparcia swojej kandydatury, złożonych przez uczniów lub uczennice szkoły, z min. 4 różnych klas.

Karty zgłoszeniowe do pobrania u członków Uczniowskiej Komisji Wyborczej, opiekunów SU lub na stronie internetowej szkoły. (link poniżej)

Kampania wyborcza od chwili zatwierdzenia listy do dnia 22 października 2018r. 

Wybory odbędą się 23 października 2018r. w godz. 8.30 – 13.30.

Każda osoba zgłaszająca swoją kandydaturę zobowiązana jest do przygotowania plakatu wyborczego, na którym napisze kilka słów o sobie i swojej kampanii wyborczej.

 

Regulamin „SZCZĘŚLIWEGO NUMERKA” -zobacz

 

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

Przewodnicząca - Dominika Żeglarska

Zastępca  - Rafał Lipiński

Zastępca - Kacper Woszczek

Sekretarz - Anna Zawieja

Rok szkolny 2015/2016

UKRYTY TALENT

    21 marca, poniedziałek. Niesamowity dzień w naszej szkole. To właśnie wtedy odbył się finał szkolnego „Ukrytego Talentu” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Nie przez przypadek wybraliśmy tę datę, jest to pierwszy dzień wiosny, a jednocześnie Narodowy Dzień Odkrywania Talentów.

    W całej szkole było kolorowo, a uczniowie mienili się barwami tęczy i tonęli w kwiatach. Na korytarzach wisiało pełno wiosennych ozdób. Po uroczystym otwarciu imprezy publiczność uniosła transparenty, a sala wypełniła się gromkimi oklaskami.

    Każdy z nas otrzymał talent, trzeba go tylko odkryć. Ci, którzy pojawili się na scenie udowodnili,  że już go znaleźli i mogą się nim chwalić, a my możemy wraz z nimi cieszyć się i doznawać niezwykłych emocji.

    W klasach starszych pierwsze miejsce zajął Tymoteusz Wnuk z kl. Vc. Wydobył walory brzmieniowe i możliwości wyrazowe perkusji wykonując dynamiczny utwór. Dźwięki muzyki przypadły do gustu i  publiczności, i jury. Drugie miejsce zajęła nasza koleżanka Joanna Zdrojewska z kl. IVc. Urzekła publiczność grą na ksylofonie.  Trzecie miejsce przypadło w udziale Emilii Bacik z kl. VIa, która dała popis jazdy na monocyklu.

    Wyróżnienia powędrowały do Bogny Lupińskiej i Natalii Grześkowiak z kl. Va za pokaz akrobatyczny, a także do Klaudii Imiłkowskiej i Martyny Mizerskiej z kl. Va. Dziewczyny zaprezentowały umiejętności wokalne.

    W klasach młodszych największym uznaniem publiczności cieszyła się Kinga Osowczyk z kl. 2g, która wytańczyła sobie pierwsze miejsce. Drugie miejsce uzyskała tancerka Marysia Miśkiewicz z kl. 3e. Trzecie miejsce zajął natomiast Jakub Zakrzewski - zagrał nam na trąbce motyw z „Gwiezdnych wojen”. Wyróżnienia trafiły do: Julii Mrówczyńskiej i Jagny Okulicz-Kozaryn z kl. 3a za wykonanie piosenki „Zostań moją przyjaciółką” i Anielki Nowak z kl. 3a za recytację.

    Gratulujemy wszystkim młodym artystom, którzy odważyli się wystąpić przed całą szkołą i życzymy im dalszych sukcesów muzycznych i tanecznych. Już dziś zapraszamy na Gminny Przegląd Talentów, który odbędzie się 13 maja w Domu Kultury w Przeźmierowie.

Agata Kliś, klasa 6a

Galeria z finału klas 4-6

Galeria z finału klas 1-3

Zbiórka karmy dla schroniska w Jędrzejewie

    Każdego roku nasza szkoła organizuje zbiórkę karmy dla psów ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Jędrzejewie k/Czarnkowa. Przebywa tam obecnie ok. 1700 czworonogów. Tym razem udało nam się zebrać ponad 150 kg karmy, koce i zabawki.

    Na zakończenie akcji zaprosiliśmy do nas przedstawiciela schroniska. Spotkał się on z uczniami naszej szkoły, opowiadał o swojej pracy, o „podopiecznych” i ich potrzebach. Przywiózł ze sobą małego “gościa”- szczeniaka, który został porzucony w naszej gminie i którego los głęboko nas poruszył.

    Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do poprawy warunków panujących w schronisku. Oczywiście zachęcamy do dalszej pomocy !

Samorząd Uczniowski

Święto Komisji Edukacji Narodowej

     Samorząd Uczniowski w sposób szczególny wyraża 14.10. wdzięczność nauczycielom za ich trud, dobre słowo i serce. W tym roku zaprosiliśmy dyrekcję, nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów do „Kawiarenki Literackiej”, w której sławne postaci starały się młodemu człowiekowi odpowiedzieć na pytanie: „Czy szkoła jest potrzebna?”. Jasiu, bohater przedstawienia, za radą nauczycielki wyrusza w „podróż” w czasie. Obserwuje ludzi, poznaje ich życiowe troski, przygląda się ich codziennej pracy. Na swej drodze spotyka wieszczów narodowych, gazeciarza, żołnierza. Wszyscy próbują pokazać chłopcu  zalety płynące z nauki szkolnej. Ten sam Jasiu, jako dorosły człowiek, powraca do swojej dawnej szkoły, by podziękować nauczycielom za to, że pomogli mu odkrywać świat.

     W przedstawieniu wystąpili uczniowie klas 4-6, a w rolę dorosłego Jasia wcielił się pan Jacek Kubiak. Na scenie pojawili się także rodzice reprezentujący różne grupy zawodowe, m.in. żołnierz, nauczyciel, mechanik, lekarz i biznesmen. To oni złożyli na ręce Dyrekcji i Pracowników szkoły pełne ciepłych słów życzenia. Zgromadzeni nie kryli wzruszenia.

     W imieniu Samorządu Uczniowskiego pragniemy podziękować tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie spektaklu.

Dzień Chłopaka (30 września 2015r.)

     Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego tegoroczny Dzień Chłopaka upłynął pod hasłem Szalony dzień z wąsem… Większość uczniów wykazała się dużą sprawnością manualną i pomysłowością. Były wąsy malowane, doczepiane, przyklejone i na gumce, wąsy sumiaste, szlacheckie, zakręcone, przystrzyżone...

    Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę!

 

 

Rok szkolny 2014/2015

 

Samorząd Uczniowski z wizytą u Przewodniczącego Rady Gminy Tarnowo Podgórne

 

    27 kwietnia 2015 r. reprezentanci naszego Samorządu Uczniowskiego SP w Przeźmierowie wybrali się do Urzędu Gminy w Tarnowie Podgórnym. Postawili sobie za cel poznanie specyfiki pracy Rady Gminy i odnalezienie podobieństw pomiędzy pracą samorządów lokalnych i szkolnych. Chcieli dowiedzieć się, jakie trzeba mieć umiejętności i predyspozycje, aby znaleźć się w powyższych jednostkach. Przed wyjazdem solidnie przygotowali się do czekających ich spotkań, samodzielnie szukali informacji na temat funkcjonowania Samorządu, spisali ważne pytania.

     Na miejscu nasi uczniowie rozmawiali z przewodniczącym Rady Gminy, panem Grzegorzem Leonhardem, z zainteresowaniem pytali o jego drogę do tego stanowiska. Szybko dostrzegli, że zarówno w Samorządzie Uczniowskim, jak i w tym - na szczeblu gminy- trzeba mieć głowę pełną pomysłów, wychodzić z inicjatywą, interesować się sprawami otoczenia.

     Wójt, pan Tadeusz Czajka, zaprosił naszych przedstawicieli do swojego gabinetu, gdzie mogli zasiąść na chwilę w jego fotelu, poznać niedostępne zazwyczaj zakamarki Urzędu Gminy. Młodzi samorządowcy trafili także do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury Sezam, gdzie powstaje pismo „TarNowa kultura”. Po tej inspirującej wyprawie wrócili zadowoleni i zmotywowani do dalszego energicznego działania w murach własnej szkoły.

 Opiekunowie SU

 

  Karnawałowe szaleństwo 2015

  Ostatni dzień pierwszego semestru, 13 lutego, był w naszej szkole daleki od zwyczajności, mimo dzwonka rozbrzmiewającego o zwykłych porach. Na korytarzach i w szkolnych salach ujrzeć można było oryginalnie i kolorowo przebranych uczniów i nauczycieli. „Karnawałowe szaleństwo” organizowane przez wychowawców świetlicy polegało na wymyśleniu i wykonaniu najciekawszego stroju. Klasy 4-6 przebierały się za ulubionych bohaterów literackich, a klasy 0-3 za postacie z baśni. Jury zachwyciło się stylowymi kreacjami Pippi, Ani z Zielonego Wzgórza i Myszki Minnie, choć męska część uczniowskiej braci podziwiała przede wszystkich łuk, strzały i pelerynę Willa ze „Zwiadowców”. Nagrody i słodycze rozdawały gigantyczne niebieskie Smerfy w białych czapeczkach. Zdaje się, że to wychowawcy świetlicy połknęli magiczny napój Papy Smerfa i dopiero w drugim semestrze będą mogli wrócić do ludzkiej postaci.

   Wraz z „Karnawałowym szaleństwem” w sali gimnastycznej odbył się również szkolny finał konkursu „Ukryty Talent”. Tę część imprezy organizował Samorząd Uczniowski. Utalentowane muzycznie i tanecznie dzieci wywarły spore wrażenie na widzach. W młodszej grupie wiekowej pierwsze miejsce zdobyła Anielka Nowak piosenką „Puszek Okruszek”, a drugą i trzecią nagrodę wytańczyły sobie Marysia Miśkiewicz i Kinga Osowczyk. Wyróżnienia trafiły do skrzypaczki Marty Sobkowiak, perkusistki Asi Zdrojewskiej i śpiewającego Maksymiliana Binkowskiego.

 W klasach starszych Basia Szymkowiak, która wyśpiewała sobie pierwszą nagrodę „Gołębim songiem”, przyprawiła słuchaczy o gęsią skórkę i westchnienia podziwu. Drugie miejsce zajęła „dziewczyna z gitarą” – Jessica Dey, a trzecie - dynamiczny zespół wokalny w składzie: Julia Dominik, Wiktor Wachowski, Amelia Stachowiak i Dawid Adamski. Wyróżnienia powędrowały do rąk przyszłych piosenkarek – Aniki Reiss i Wiktorii Wolkiewicz oraz tancerki Kai Duszczak.

  Gratulujemy wszystkim młodym wykonawcom, którzy mieli odwagę zaprezentować się przed całą szkołą. Teraz z niecierpliwością czekamy na Gminny Konkurs Talentów, który odbędzie się w naszej szkole w maju.

 

 

 

Działalność Samorządu Uczniowskiego - I semestr (rok szkolny 2014/2015)

 

Z kart kroniki Samorządu Uczniowskiego

 

    Zbliża się koniec I semestru. Sporo się u nas działo. Czas dziś na krótkie podsumowanie…

    Po wakacyjnej przerwie zastaliśmy zamknięte drzwi naszego szkolnego sklepiku. Bardzo nas to zmartwiło, bo gdzie kupimy picie lub przekąskę wciągu dnia? Już we wrześniu podjęliśmy starania, by sklepik znów zaczął działać i by produkty w nim sprzedawane były zdrowe. Wspólnie z Panią Dyrektor i naszymi opiekunami przystąpiliśmy do konkursu „Szkolne Sklepiki – Zdrowa Reaktywacja”, który organizowany jest przez Fundację Banku Ochrony Środowiska. W tym celu został powołany Komitet Żywnościowy, w którego skład weszli uczniowie i rodzice. Rodzice postarali się o profesjonalny projekt przebudowy sklepiku, wybrali odpowiednie meble i potrzebne sprzęty. My przygotowaliśmy apel, podczas którego promowaliśmy zdrowe odżywianie i aktywny styl życia. W dwóch krótkich przedstawieniach „Jaś i Małgosia inaczej” oraz „Odżywiaj się zdrowo” wzięli udział uczniowie i nauczyciele. Była również krótka prezentacja multimedialna przygotowana przez członków Komitetu Żywnościowego. Pani prowadząca sklepik zorganizowała degustację produktów, które teraz możemy zakupić. Po przeprowadzeniu wszystkich działań przygotowaliśmy opis projektu „Zdrowo jemy i żyjemy!” i zgłosiliśmy naszą szkołę do udziału w konkursie. W ostatnich dniach grudnia ogłoszono werdykt… Zajęliśmy trzecie miejsce i otrzymaliśmy grant na przebudowę sklepiku w wysokości 1500zł !

    Bardzo się cieszymy i dziękujemy wszystkim za wsparcie!

    Sklepik działa już od grudnia, a prowadzi go pani Agnieszka, która jest mamą jednego z naszych uczniów. W sklepiku można nabyć pyszne kanapki, herbatę i kakao, a także zdrowe przekąski. Pani Agnieszce dziękujemy za to, że możemy liczyć na porcję zdrowia i życzymy zadowolonych klientów!

    W październiku, miesiącu dobroci dla zwierząt, zorganizowaliśmy zbiórkę karmy dla zwierząt ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Jędrzejowie, w którym znajdują się również bezdomne psiaki z naszej gminy. Zebraliśmy blisko 150 kg karmy!

    Bliżej świąt ogłosiliśmy zbiórkę darów w ramach Szkolnej Szlachetnej Paczki. Zebrane produkty zostały przekazane do Parafialnego Zespołu Caritas działającego przy Parafii św. Antoniego Padewskiego w Przeźmierowie, a stamtąd trafiły do potrzebujących rodzin z naszej miejscowości.

    Wszystkim, którzy włączyli się w nasze akcje charytatywne, dziękujemy za wrażliwość i okazane serce!

    Od kilku lat w naszej szkole promujemy różnorakie talenty. 23 stycznia odbyły się szkolne eliminacje do piątej edycji Ukrytego Talentu. Do konkursu przystąpiła spora grupa uczniów, którzy zaprezentowali grę na instrumencie, śpiew i taniec. W ostatni dzień przed feriami odbędzie się szkolny finał konkursu.

    W tym roku mała niespodzianka - organizujemy Gminny Konkurs Talentów, któremu patronuje Przewodniczący Rady Gminy - p. Grzegorz Leonhard. Konkurs dla wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Tarnowo Podgórne odbędzie się w maju. Z niecierpliwością czekamy na to wydarzenie.

 

 

Drodzy Uczniowie! Koleżanki i Koledzy!

     W połowie września zostali wybrani nowi przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.
Od samego początku wzięliśmy się do pracy, by zadbać o dobrą atmosferę w naszej szkole. Mamy wiele pomysłów, które będziemy chcieli stopniowo wprowadzać w życie.
     Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny od wspólnej zabawy z okazji Dnia Chłopaka. Był to jednocześnie Dzień Krawata. Wielu uczniów przyszło 30 września w eleganckim męskim ozdobniku na szyi. Do zabawy włączyły się też dziewczynki. Dziękujemy Wszystkim którzy wzięli udział w naszej akcji.
     Największym zaskoczeniem tego dnia był konkurs sprawdzający umiejętność wiązania krawatów. Wzięli w nim udział chętni chłopcy z klas 4 – 6. Mistrzami w tej trudnej sztuce okazali się Stasiu Woźniak z kl. 4f, Bazyli Kurosz z kl. 4b i Adam Młynarczyk z kl. 6b. Gratulujemy!

Na ten rok szkolny mamy sporo planów…

     W październiku obchodzimy MIESIĄC DOBROCI DLA ZWIERZĄT, stąd tegoroczna akcja PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA zostaje przyspieszona. Karmę zbieramy już w październiku! Zachęcamy do przynoszenia darów dla zwierząt ze Schroniska w Jędrzejowie, do którego trafiają bezdomne psy z naszej gminy. Karmę prosimy oddawać do „Hałasówki” lub w środy przed pierwszą lekcją (7.45 – 8.00) do sali 009 (przy stołówce).

     Tradycyjnie przeprowadzimy szkolny konkurs UKRYTY TALENT! Eliminacje konkursowe odbędą się w styczniu, zatem czas zacząć przygotowania!

     Chcemy w tym roku zorganizować ciekawe spotkania, konkursy, imprezy okolicznościowe zgodne z Waszymi zainteresowaniami. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Osoby chętne do działania zapraszamy do współpracy. Pamiętajcie, każdy uczeń jest członkiem Samorządu Uczniowskiego!
Wraz z nowym rokiem szkolnym zaczyna się czas sprawdzianów i konkursów. Życzymy zatem Wam wytrwałości i wielu sukcesów!!!

 

Zarząd Samorządu Uczniowskiego

 

 30 września 2014r.- Dzień Chłopaka

 

Z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Szkolny zorganizował konkurs sprawdzający umiejętność wiązania krawatów.

 

 

 

Słów kilka o tym, co zrobiliśmy w II semestrze roku szkolnego 2012/2013…
(sprawozdanie z działalności Samorządu Uczniowskiego)

 • Na prośbę Wojewody Wielkopolskiego zorganizowaliśmy akcję „Wielkopolska dzieciom afgańskim”, czyli zbiórkę zabawek i pomocy szkolnych dla dzieci z sierocińców i najbiedniejszych szkół prowincji Ghazni, gdzie stacjonują nasi żołnierze. W ciągu zaledwie tygodnia zebraliśmy 400 maskotek i innych zabawek!
 • Luty to miesiąc zakochanych, zatem i w naszej szkole nasi wychowankowie mieli okazję do przekazania walentynkowej niespodzianki swoim wybrańcom/wybrankom.
 • W grudniu rozpoczęliśmy zimową akcję pomocy dla zwierząt. Przez około dwa miesiące młodsi i starsi uczniowie naszej szkoły przynosili do świetlicy karmę dla psów i kotów, miski lub ciepłe kocyki. Podczas całej akcji zebraliśmy ok. 155 kg suchej karmy, 15 kg karmy w puszkach, 8 kg karmy dla kotów, koce i miski. W lutym zaprosiliśmy przedstawiciela schroniska dla zwierząt w Jędrzejowie, p. Rafała Wojnickiego, aby opowiedział o losie swoich podopiecznych, a na zakończenie przekazaliśmy placówce zebrane produkty. Gościem specjalnym spotkania była mała suczka – podopieczna schroniska, która na widok darów radośnie merdała ogonem.
 • Wiosną, już po raz trzeci,  w naszej szkole odbył się prestiżowy konkurs „Ukryty talent”.To wspaniała okazja do zaprezentowania szerokiej publiczności umiejętności wokalnych (i gry na instrumencie), akrobatycznych, tanecznych i innych. Eliminacje do konkursu odbyły się w lutym, a finał w dniu ogłoszonym przez Ministra Edukacji Narodowej „Dniem Odkrywania Talentów” (pierwszym dniu wiosny, czyli 21 marca). Uczestników konkursu było wielu, jury miało trudny orzech do zgryzienia, by wybrać najlepszych…
 • Z prośbą o pomoc zwrócili się do nas mieszkańcy Przeźmierowa, którzy organizowali pielgrzymkę na Ukrainę. Chcieli podarować dzieciom mieszkającym w tamtejszych domach dziecka upominki. Pospieszyliśmy zatem z pomocą i zebraliśmy zabawki, przybory szkolne, które z pewnością wywołały uśmiech na twarzach rówieśników naszych uczniów.
 • W mijającym roku szkolnym, dzięki naszym nauczycielom, mieliśmy okazję kilkakrotnie kibicować naszej ulubionej reprezentacji piłki nożnej (społeczność szkolna wierna zawsze „Kolejorzowi”). Dla najwierniejszych został zorganizowany konkurs wiedzy o KKS Lech Poznań. Konkurs przebiegał w dwóch etapach, pytania nie były łatwe, ale warto było walczyć o główną nagrodę, czyli piłkę z autografami piłkarzy „Kolejorza”. Najlepszy okazał się Maksymilian Skuratowicz z kl. IVa.


     Samorząd Uczniowski to grupa uczniów, którzy pragną wpływać na to, co dzieje się w szkole. Są energiczni, chętni do pracy, potrafią współdziałać ze sobą. Zapraszamy wszystkich, którym zależy na tym, aby panowała przyjazna atmosfera w szkole,  do włączenia się w działalność Samorządu w nowym roku szkolnym! Pozdrawiamy!

Opiekunowie SU

 

Działalność Samorządu Uczniowskiego - I semestr (rok szkolny 2012/2013)

Wrzesień 2012

 • Wybory samorządów klasowych i Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

Październik 2012

 • Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowanie laurki dla nauczycieli i pracowników szkoły.

Listopad 2012

 • Z okazji zbliżającego się 11 listopada – Święta Niepodległości podjęcie akcji „Bądź patriotą, wywieś flagę” – rozprowadzanie flagi narodowej i zachęcanie do wywieszenia- w tym ważnym dla naszego państwa - dniu.
 • „Tydzień pluszowego misia” (26-30 listopada) – to okazja do świetnej zabawy i przypomnienia sobie o naszych ulubionych pluszakach.

Konkurs na największego i najmniejszego misia, wyszukiwanie cytatów z najpopularniejszych bajek o misiach.
W zabawę zaangażowała się cała społeczność szkolna.

Grudzień 2012:

 • Czas przedświąteczny upływający pod hasłem „Pomagamy potrzebującym”.

Zbiórki w ramach kilku akcji, m. in. :
-   „I ty możesz zostać Św. Mikołajem”,
-   „Szkolna Szlachetna Paczka”,
-   Zbiórka karmy dla zwierzaków ze schroniska w Jędrzejowie.

 • Niespodzianka z okazji świąt Bożego Narodzenia dla naszych nauczycieli i pracowników szkoły (obdarowanie ich własnoręcznie wykonanymi kartkami z życzeniami).

Styczeń 2013:

 • Na zakończenie I semestru – tradycyjne „Karnawałowe szaleństwo w stylu lat 60-70”, w którego przygotowania też się włączyliśmy.

 

Cztery pory roku Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2011/2012

 • Jesienią wspieraliśmy akcję promującą zdrowy styl życia „Zdrowo jemy nie tyjemy”.
 • Zimą wspólnie ze świetlicą przeprowadziliśmy konkurs na choinkę ekologiczną. Zbieraliśmy karmę oraz potrzebne rzeczy dla zwierząt ze Schroniska dla Zwierząt w Jędrzejowie, dary przekazaliśmy podczas spotkania z przedstawicielem Schroniska.
 • Wiosna obfitowała w wydarzenia. Przywitaliśmy ją popularnym flash mobem, podczas którego jedliśmy zdrowe śniadanie i pokazaliśmy, że lubimy czytać. Kontynuacją działań był konkurs wiedzy o Klubie Sportowym Warta Poznań w ramach realizowanego w szkole programu „Szkoła bez przemocy”. Największe emocje towarzyszyły nam podczas szkolnego konkursu „Ukryty talent”.
 • Lato przywitaliśmy w stroju piłkarskim kibicując zespołom biorącym udział w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej Euro 2012.

Licznik odwiedzin

3817170
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
W miesiącu
382
1173
14230
1555

02-10-2022 03:27

 


Co nas czeka

Dzień wolny od zajęć edukacyjnych

30 września 2022r.

Festyn rodzinny

30 września 14.30 -18.30

październik 2022
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

BohaterON