Emocje sięgały zenitu! Występujący zaangażowali się w profesjonalne przygotowanie swoich pokazów.
Każdy, kto pojawił się na scenie, zasłużył na gromkie brawa.

Do finału konkursu zakwalifikowało się 11 prezentacji klas I – III i 12 wykonawców w klasach IV – VII. Jury, w którego skład wchodziła Pani Dyrektor oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, miała bardzo trudne zadanie.

Niesamowite wydarzenie miało miejsce 20 marca tego roku. Na szkolnej scenie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wybitne talenty. Emocje sięgały zenitu! Występujący zaangażowali się w profesjonalne przygotowanie swoich pokazów.
Każdy, kto pojawił się na scenie, zasłużył na gromkie brawa.

Do finału konkursu zakwalifikowało się 11 prezentacji klas I – III i 12 w

ykonawców w klasach IV – VII. Jury, w którego skład wchodziła Pani Dyrektor oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, miała bardzo trudne zadanie.

Podczas tegorocznej edycji szkolnego konkursu „Ukryty Talent” wyłoniliśmy niezwykłe zdolności. Wyróżnienia otrzymali: Julka Wiśniewska z kl. IIIf za śpiew i Szymon Matysiak kl. IIa za taniec. III miejsce zajęła Milena Górecka z kl. IIIf za taniec. Marysia Drapińska z kl. Ic w niezwykły sposób zinterpretowała wiersz pt.: „Kaczka dziwaczka” i zajęła II miejsce. Statuetkę za I miejsce otrzymała Julia Janakowska z kl. IIIa za grę na pianinie.

W klasach IV – VII uczniowie zaprezentowali szeroki wachlarz talentów od magicznych pokazów, przez taniec i śpiew, po grę na różnych instrumentach. Wyróżnienia w tej kategorii wiekowej otrzymali: Stanisław Skirzewski, Jakub Choczaj, Karol Gintyłło z kl. Vd za prezentacje magicznych sztuczek, na saksofonie zagrał Jan Galicki z kl. Vd, a Julia Gąsiorowska z kl. Vb na wiolonczeli zagrała motyw przewodni z filmu „Kraina lodu”. III miejsce wyśpiewał duet: Zuzia Mendelska z kl. IV c i Zosia Grzegorzewicz z kl. IVb. II miejsce za piosenkę zaśpiewaną przy własnym akompaniamencie zajęła Dominika Żeglarska z kl. VIIa. I miejsce zajęli bracia Iwo i Ludwik Staniszewscy z kl. VIb, którzy zaprezentowali talent w układaniu kostki Rubika.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca MODRAKI z Gminnego Ośrodka Kultury SEZAM w Tarnowie Podgórnym za uświetnienie występem pierwszej części konkursu.

Podziękowania kierujemy także do p. Sary Winieckiej i członków szkolnego chóru za wzbogacenie śpiewem drugiej części konkursu.

Uczestnikom i laureatom konkursu serdecznie gratulujemy! Życzymy Wam wytrwałości w rozwijaniu swoich talentów, satysfakcji i wielu sukcesów!

Iwona Kuźniarek

Mariola Socha-Kowalska

Licznik odwiedzin

1700955
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
W miesiącu
1197
2077
3274
3274

02-06-2020 12:42

 


Co nas czeka

1 czerwca

Dzień Dziecka
Dzień Sportu

12 czerwca

Dzień wolny od zajęć edukacyjnych

10 czerwca

Informacja o ocenach rocznych 

28 maja

Zebrania z rodzicami klasy I -VI (video konferencje)

27 maja

Zebrania z rodzicami klasy VII – VIII (video konferencje)

czerwiec 2020
pwścpsn
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

BohaterON