Szanowni Państwo,

      Przypominamy, że 31.08.2021r. kończy się ubezpieczenie uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków, a Szkoła nie będzie kontynuować grupowej polisy ubezpieczeniowej, ani organizować nowego grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolnego. W związku z tym, jeżeli chcecie Państwo zapewnić sobie finansową pomoc po wypadku dziecka, musicie zawrzeć NNW we własnym zakresie np. grupowo w swoim miejscu pracy lub indywidualnie z dowolnym ubezpieczycielem. Zakupu polisy można dokonać w każdym momencie, lecz aby zachować ciągłość ochrony, wskazany jest zakup do 31.08.2021r. ponieważ w tym dniu kończy się okres ochrony z aktualnej polisy grupowej.

     Do nas, jako Rady Rodziców, wpłynęły dwie oferty indywidualnego ubezpieczenia, więc jesteśmy zobowiązani je Państwu przedstawić (poniżej w punktach):

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka. 

                                                    Z poważaniem,

                                                    Katarzyna Bołdak – Przewodnicząca Szkolnej Rady Rodziców

1) UNIQA

Zakres pakietu

Ubezpieczenie szkolne NNW to ubezpieczenie ochronne, które daje możliwość uzyskania świadczenia dla dzieci i młodzieży do 26 roku życia m.in. w związku z uszkodzeniem ciała w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a także za pobyt w szpitalu oraz zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji.

Do wyboru są 4 pakiety z szerokim zakresem sum ubezpieczenia. W ramach każdej umowy zapewniamy szereg świadczeń na wypadek ukąszenia kleszcza. 

Ubezpieczenie szkolne obejmuje wypadki w szkole, w domu, a także na zajęciach pozaszkolnych i wyjazdach w kraju i zagranicą. Chronimy również dzieci i młodzież uprawiające sport, zarówno amatorsko, jak i wyczynowo.

Dodatkowo oferujemy:

Ubezpieczenie ochrony prawnej - Hejt w Internecie dzięki, któremu w razie naruszenia dobrego imienia lub prawa do prywatności Ubezpieczonego w Internecie, będzie miał możliwość skorzystania z pomocy prawnej, specjalisty IT oraz konsultacji z psychologiem.

OC w życiu prywatnym, które skierowane jest do młodych ludzi w wieku od 13 do 26 lat, obejmuje szkody wyrządzone w związku z czynnościami życia prywatnego, nauką, a także odbywaniem praktyk czy przyuczaniem do zawodu. Nasza oferta obejmuje również leczenie szpitalne z powodu COVID-19 dzieci i młodzież do 26-go roku życia.

Oblicz wysokość składki na ubezpieczenie, korzystając z naszego kalkulatora. Wprowadź niezbędne dane, a po chwili poznasz cenę ochrony. Ubezpieczenie możesz zakupić online bez wychodzenia z domu.

Link do ubezpieczenia szkolnego https://www.uniqa.pl/kalkulator/szkolne

Po wejściu na stronę należy wpisać kod pośrednika 890430 następnie wybrać wariant i wpisać KOD RABATOWY  DWS10 po wpisaniu kodu pojawią się już ceny z 10% rabatem.

W razie pytań jestem do dyspozycji tel.508183213 

e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam 

Joanna Grzebyta-Andrzejewska 

Przedstawiciel ds. Sprzedaży UNIQA 

--------------------------------------------------------------------------

2) GENERALI

     Specjalny link, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

https://bezpieczny.pl/06564

     Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4 miesiąca do 7 roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25 roku życia.  

    Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia  i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. 

Zakres ochrony ubezpieczeniowej:

Uraz wskutek nieszczęśliwego wypadku - w zakresie około 400 nazwanych urazów/uszczerbków

Pobyt w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku – płatny od 1 dnia pobytu

Pobyt w szpitalu w celu leczenia choroby- jednorazowe świadczenie w wysokości od 200 do 500 zł, w tym:

pobyt w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – płatny w przypadku pobytu trwającego min. 2 dni

pobyt na OIOM wskutek COVID-19 – dodatkowe świadczenie

Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji - w tym odbudowa zębów stałych bez podlimitu na jeden ząb

Zwrot kosztów naprawy, wypożyczenia lub zakupu środków pomocniczych

Poważne zachorowanie – katalog 10 poważnych zachorowań, m.in. cukrzyca i sepsa

Ugryzienie przez kleszcza - w tym zwrot kosztów wizyty lekarskiej, badań na boreliozę, antybiotykoterapii

Pomoc psychologiczna

Zwrot kosztów wycieczki szkolnej

Śmierć wskutek wypadku komunikacyjnego

Śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku, zawału serca lub udaru mózgu

Wyczynowe uprawianie sportu, m.in. jazda konna, sporty walki, narciarstwo, piłka nożna, siatkówka, lekkoatletyka, koszykówka, wspinaczka na ściance itd.

NOWOŚĆ: Ubezpieczenie OC Twojego Dziecka - dla dzieci powyżej 13 roku życia

     W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :

Imię i nazwisko: Tomasz Kołowrotkiewicz

Tel. :                       533 670 281

E-mail:                   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona:                  www.kolowrotkiewicz-ubezpieczenia.pl

Licznik odwiedzin

3029529
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
W miesiącu
372
1987
5862
372

01-12-2021 05:10

 


Co nas czeka

grudzień 2021
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

BohaterON