Emocje sięgały zenitu! Występujący zaangażowali się w profesjonalne przygotowanie swoich pokazów.
Każdy, kto pojawił się na scenie, zasłużył na gromkie brawa.

Do finału konkursu zakwalifikowało się 11 prezentacji klas I – III i 12 wykonawców w klasach IV – VII. Jury, w którego skład wchodziła Pani Dyrektor oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, miała bardzo trudne zadanie.

Niesamowite wydarzenie miało miejsce 20 marca tego roku. Na szkolnej scenie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wybitne talenty. Emocje sięgały zenitu! Występujący zaangażowali się w profesjonalne przygotowanie swoich pokazów.
Każdy, kto pojawił się na scenie, zasłużył na gromkie brawa.

Do finału konkursu zakwalifikowało się 11 prezentacji klas I – III i 12 w

ykonawców w klasach IV – VII. Jury, w którego skład wchodziła Pani Dyrektor oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, miała bardzo trudne zadanie.

Podczas tegorocznej edycji szkolnego konkursu „Ukryty Talent” wyłoniliśmy niezwykłe zdolności. Wyróżnienia otrzymali: Julka Wiśniewska z kl. IIIf za śpiew i Szymon Matysiak kl. IIa za taniec. III miejsce zajęła Milena Górecka z kl. IIIf za taniec. Marysia Drapińska z kl. Ic w niezwykły sposób zinterpretowała wiersz pt.: „Kaczka dziwaczka” i zajęła II miejsce. Statuetkę za I miejsce otrzymała Julia Janakowska z kl. IIIa za grę na pianinie.

W klasach IV – VII uczniowie zaprezentowali szeroki wachlarz talentów od magicznych pokazów, przez taniec i śpiew, po grę na różnych instrumentach. Wyróżnienia w tej kategorii wiekowej otrzymali: Stanisław Skirzewski, Jakub Choczaj, Karol Gintyłło z kl. Vd za prezentacje magicznych sztuczek, na saksofonie zagrał Jan Galicki z kl. Vd, a Julia Gąsiorowska z kl. Vb na wiolonczeli zagrała motyw przewodni z filmu „Kraina lodu”. III miejsce wyśpiewał duet: Zuzia Mendelska z kl. IV c i Zosia Grzegorzewicz z kl. IVb. II miejsce za piosenkę zaśpiewaną przy własnym akompaniamencie zajęła Dominika Żeglarska z kl. VIIa. I miejsce zajęli bracia Iwo i Ludwik Staniszewscy z kl. VIb, którzy zaprezentowali talent w układaniu kostki Rubika.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca MODRAKI z Gminnego Ośrodka Kultury SEZAM w Tarnowie Podgórnym za uświetnienie występem pierwszej części konkursu.

Podziękowania kierujemy także do p. Sary Winieckiej i członków szkolnego chóru za wzbogacenie śpiewem drugiej części konkursu.

Uczestnikom i laureatom konkursu serdecznie gratulujemy! Życzymy Wam wytrwałości w rozwijaniu swoich talentów, satysfakcji i wielu sukcesów!

Iwona Kuźniarek

Mariola Socha-Kowalska

Licznik odwiedzin

3165070
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
W miesiącu
1158
2529
1158
53787

24-01-2022 07:45

 


Co nas czeka

styczeń 2022
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

BohaterON