Dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie jest pani mgr Joanna Mizerska, wicedyrektorkami natomiast: pani mgr Monika Janiec oraz pani mgr Mariola Socha-Kowalska. Kierownikiem świetlicy jest pan mgr Dawid Dopieralski.
Grono pedagogiczne
Joanna Mizerska |
nauczyciel matematyki i informatyki |
dyrektor szkoły |
Mariola Socha-Kowalska |
nauczyciel wychowania fizycznego |
wicedyrektor |
Monika Janiec |
nauczyciel języka angielskiego |
wicedyrektor |
Dawid Dopieralski |
wychowawca świetlicy, nauczyciel etyki |
kierownik świetlicy wychowawca oddziału przygotowawczego I -III |
Lucyna Bartkowiak |
pedagog |
|
Ewa Szafran |
psycholog |
|
Lidia Adydan |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej | wychowawca klasy 2b |
Joanna Borkowska |
nauczyciel wspomagający | |
Monika Brzyska |
nauczyciel matematyki | wychowawca klasy 6a |
Dorota Cierniewska |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
|
Monika Derlak-Jelińska |
nauczyciel plastyki i techniki |
|
Małgorzata Dorna |
nauczyciel zajęć korekcyjno - kompensacyjnych |
wychowawca klasy 2d |
Paulina Dulat-Sawicka |
nauczyciel przyrody, biologii, wychowawca świetlicy |
wychowawca klasy 4b |
Aleksandra Dutkiewicz |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
wychowawca klasy 2d |
Paulina Dyks |
nauczyciel języka polskiego | wychowawca klasy 6a |
Beata Dziamska - Gabryś |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
wychowawca klasy 2c |
Aleksandra Filipek |
nauczyciel języka polskiego |
|
Artur Frąckowiak |
nauczyciel religii, doradca zawodowy |
|
Anna Galusik - Bacik |
nauczyciel języka polskiego |
wychowawca oddziału przygotowawczego VII - VIII |
Ewa Górska |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy |
wychowawca klasy 3a |
Alicja Gramza |
nauczyciel języka angielskiego |
wychowawca klasy 4a |
Patrycja Jagiełka |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
|
Tomasz Jakubowski |
nauczyciel języka niemieckiego | wychowawca klasy 8c |
Iwona Janicka- Leśniewska |
nauczyciel matematyki i informatyki |
wychowawca klasy 6c |
Elena Jankowska |
nauczyciel języka angielskiego | |
Elżbieta Kabacińska |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
wychowawca klasy 1b |
Mateusz Kamiński |
nauczyciel wychowania fizycznego | wychowawca klasy 5d |
Romana Kicior |
nauczyciel informatyki | |
Katarzyna Klimecka |
nauczyciel religii, bibliotekarz | |
Romana Kostecka |
nauczyciel matematyki i informatyki |
|
Anna Kotlarczyk |
nauczyciel wychowania fizycznego |
|
Grzegorz Kotlarczyk |
nauczyciel wychowania fizycznego i techniki |
|
Jarosław Kowalski |
nauczyciel wychowania fizycznego |
|
Michał Kraszewski |
nauczyciel języka angielskiego |
|
Amanda Lewandowska |
nauczyciel matematyki |
|
Mateusz Kukliński |
nauczyciel historii | wychowawca klasy 4d |
Iwona Kuźniarek |
nauczyciel przyrody, informatyki i geografii |
|
Hanna Lamch - Bera |
nauczyciel języka angielskiego |
wychowawca klasy 8d |
Piotr Leśniewski |
nauczyciel historii, techniki i informatyki |
wychowawca klasy 5b |
Małgorzata Lewandowska |
nauczyciel języka angielskiego |
wychowawca klasy 8a |
Sylwia Łabędzka - Słaboszewska |
nauczyciel języka polskiego | wychowawca klasy 6b |
Ewelina Maciorowska |
logopeda, nauczyciel wspomagający |
|
Janina Malec |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej | |
Marta Majewska |
nauczyciel wspomagający |
|
Magdalena Mieloch |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
wychowawca klasy 2a |
Tomasz Mikołajczyk |
nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca świetlicy |
|
Joanna Morchało |
nauczyciel chemii, przyrody | wychowawca klasy 8e |
Grażyna Nowak |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
wychowawca klasy 1a |
Angelika Okupniak |
nauczyciel wychowania fizycznego | wychowawca klasy 5a |
Joanna Pawłowska |
nauczyciel bibliotekarz | |
Elżbieta Pietrzak |
nauczyciel wspomagający | |
Anna Pilarczyk |
nauczyciel historii, WOS, nauczyciel wspomagający |
|
Regina Piszcz |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
|
Lidia Popielska |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, plastyki |
|
Agnieszka Rais |
wychowawca świetlicy |
wychowawca klasy 1d |
Małgorzata Ruta - Burdajewicz |
nauczyciel przyrody i biologii |
wychowawca klasy 4c |
Skwarek Anna |
nauczyciel religii | |
Natalia Sokołowska |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
|
Maria Stelmach |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
wychowawca klasy 3d |
Agata Stypińska |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej | wychowawca klasy 2c |
Joanna Szalewicz - Wiszniowska |
logopeda |
|
Monika Szczepańska |
nauczyciel geografii | |
Natalia Szeląg |
nauczyciel wspomagający |
|
Elżbieta Targowska |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
wychowawca klasy 3a |
Małgorzata Tryniszewska |
nauczyciel języka niemieckiego | |
Kinga Tykocińska |
nauczyciel języka angielskiego | wychowaca klasy 7b |
Magdalena Walkowiak |
nauczyciel muzyki |
|
Amanda Chober - Wieczorek |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej | wychowawca oddziału "0" |
Ilona Woś |
nauczyciel fizyki, geografii |
wychowawca klasy 8b |
Małgorzata Wiernowolska - Cieślak |
nauczyciel języka polskiego |
wychowawca klasy 5c |
Mariola Zimna |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
wychowawca klasy 3b |