Dzień Babci i Dzień Dziadka

23 lutego 2023Dawid Dopieralski

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z piękniejszych dni w roku, gdyż kojarzą się
z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i wdzięcznością.

Babcia oraz Dziadek to bardzo ważne w naszym życiu osoby, zarówno gdy jesteśmy dziećmi, jak i w późniejszych latach. Ich święta obchodzimy w styczniu, pełnym chłodnych, szarych dni, jednak urok jaki ze sobą niosą, wprowadza wszystkich w magiczny nastrój.

 W naszej szkole wspomniane święta postanowiliśmy hucznie obchodzić w lutym, zaprosiliśmy więc Seniorów na występ pełen dziecięcej miłości i śpiewu. Każdy moment jest bowiem dobry, by powiedzieć komuś miłe słowo.

W tym niezwykłym dniu Babcie i Dziadkowie otrzymali od uczniów wyjątkowe dowody miłości, które sprawiły im ogromną przyjemność. W uroczystości wystąpiły dzieci z klasy I a pod opieką pani Grażyny Nowak i Elżbiety Pietrzak.

„Kochani Seniorzy, Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie! Życzmy Wam długich lat życia, wypełnionych zdrowiem, radością oraz szacunkiem, życzliwością i miłością najbliższych. Niech blask dnia zawsze gości w Waszych sercach!”. Tymi słowami prowadzący powitali zebranych Gości. Następnie wszystkie występujące dzieci z wielkim przejęciem śpiewały i recytowały wzruszające wiersze.

Na zakończenie uczniowie zaśpiewali ,,Sto lat!", złożyli życzenia i wręczyli wzruszonym Gościom własnoręcznie wykonane prezenty.

Dla takich chwil warto poświęcać czas i energię, gdyż wysiłek jaki Dzieci, ich Rodzice i Wychowawcy włożyli w przygotowanie imprezy, został wynagrodzony uśmiechem i radością Seniorów!

Galeria

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.