Koło fortuny

Finał konkursu "Cwaniaczkowe konkurencje"

14 kwietnia 2023Joanna Pawłowska

     W czwartek (13 kwietnia) odbył się finał konkursu „Cwaniaczkowe konkurencje”. Sześciu uczniów, wyłonionych w eliminacjach, stanęło do walki o tytuł Mistrza znajomości książek z serii „Dziennik Cwaniaczka”. Wszyscy odpowiadali na te same pytania, które wcześniej losowali na kole fortuny.  Oprócz zadań na kole były słodkie niespodzianki, które wszystkim sprawiły najwięcej radości.

     Po dwóch rundach wyrównanych zmagań do wielkiego finału przeszło troje uczestników: Maya, Franek oraz Filip. Ostateczna walka rozegrała się między Mayą a Frankiem. Po dogrywce zwycięzcą został Franciszek z klasy 4c, który odpowiedział poprawnie na wszystkie 18 pytań. Drugie miejsce zajęła Maya z klasy 3c, która pomyliła się tylko raz. Trzecie miejsce wywalczył Filip z klasy 4b. Wyróżnienia za bardzo dobrą znajomość serii o Cwaniaczku otrzymali: Maksymilian z klasy 4b, Franciszek z klasy 2d oraz Iwo z klasy 2d.

     Wszystkim uczestnikom finału gratulujemy ogromnej wiedzy o ich ulubionym bohaterze literackim!

 

Galeria

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.