„Gramy razem do końca świata i jeden dzień dłużej!”

9 lutego 2024Dawid Dopieralski

W atmosferze radości, zapału i wielkiego zaangażowania, nasza szkoła aktywnie włączyła się w 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wyjątkowe wydarzenie, które od lat zdobywa uznanie i serca ludzi na całym świecie. Twórca tej największej w Europie akcji charytatywnej - Jerzy Owsiak – co roku zrzesza tłumy wolontariuszy chcących pomagać. Nic więc dziwnego, że w naszej szkole również znalazło się ponad 20 pełnych entuzjazmu uczniów, którzy chętnie poświęcili swój wolny czas, by zbierać datki. Ich zaangażowanie i poświęcenie sprawiły, że 32. Finał WOŚP w naszym wykonaniu był niezapomnianym wydarzeniem.

Cieszymy się ogromnie, ponieważ dzięki hojności i determinacji naszych wolontariuszy, zebraliśmy ponad 1000 zł. To nie tylko znaczna kwota, ale również wyraz solidarności i gotowości do pomocy potrzebującym.

Pieniądze zebrane podczas 32. Finału stanowią naszą małą, ale ważną cegiełkę do budowy lepszego świata. Wierzymy, że każdy grosz i każdy zaangażowany uczestnik, to krok w kierunku czynienia dobra i wspierania tych, którzy potrzebują pomocy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą szkolną inicjatywę. To dzięki Waszej hojności, dobroci i zaufaniu mogliśmy osiągnąć tak wspaniały wynik. Wspólnie pokazaliśmy, że nie ma nic piękniejszego niż pomoc drugiemu człowiekowi!

Galeria

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.