Inauguracja 4. Edycji Akademii Przyszłości w Szkole Podstawowej w Przeźmierowie

2 listopada 2023Natalia Szeląg

W niedzielę 22 października uczniowie Szkoły Podstawowej w Przeźmierowie rozpoczęli czwartą edycję Akademii Przyszłości. Uroczysta Inauguracja odbyła się w murach poznańskiej uczelni Collegium Da Vinci.

Tematem przewodnim wydarzenia była GRAwitacja. Razem z Jadzią i Matim  uczestnicy wyruszyli  w kosmiczną podróż. Niezwykle ważnym momentem inauguracji była chwila, gdy uczniowie odebrali swoje Indeksy Sukcesów oraz wyprawkę na ten rok szkolny.

Wszyscy bawili się świetnie, a to dopiero początek. Nadchodząca edycja zapowiada się wspaniale!

Akademia Przyszłości to społeczny projekt, który pomaga dzieciom z niską samooceną rozwijać talenty i wierzyć w swoje możliwości. Akademia Przyszłości to również  miejsce, w którym nauka staje się przygodą .

Wielu uczniów jeszcze czeka na swoich wolontariuszy.  Więcej  informacji o programie można znaleźć na stronie www. akademiaprzyszłości.org.pl . 

Zachęcamy wszystkich pełnoletnich mieszkańców naszej gminy do dołączenia  do szkoły w Przeźmierowie.  Aby zmienić historię dzieci, potrzebny jest drugi człowiek. To możesz być Ty!

 

Galeria

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.