Jasełka

9 stycznia 2024Grażyna Nowak, Elżbieta Pietrzak

pasek swiateczny 4

Tradycja wystawiania widowisk o Bożym Narodzeniu kultywowana jest w naszej szkole każdego roku.  Tym razem zadania podjęła się klasa 2a wraz z paniami Grażyną Nowak
oraz Elżbietą Pietrzak. Uczniowie i uczennice wcielili się profesjonalnie w postaci z jasełek. Po wielu długotrwałych i mozolnych próbach najpierw nasze widowisko zobaczyli rodzice, rodzeństwo, dziadkowie oraz ciocie i wujkowie. Przed samą przerwą świąteczną (19 grudnia) podziwiały nas dzieci z edukacji wczesnoszkolnej oraz oddziału przedszkolnego. Swoim występem uczniowie wprowadzili wszystkich w świąteczny klimat. Piękna sceneria bożonarodzeniowa oraz stroje małych aktorów pozostaną na długo w naszej pamięci! Bardzo dziękujemy naszym kochanym Rodzicom za wszelką pomoc. Zawsze możemy na Państwa liczyć! Szczególne podziękowania składamy trójce klasowej. Życzymy wszystkim szczęśliwego nowego roku.

pasek swiateczny 4 (od dolu)

Galeria

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.