Muzyczne sukcesy naszych uczniów

15 grudnia 2023Magdalena Szewczyk

Miesiąc listopad obfitował w wydarzenia muzyczne z udziałem uczniów naszej szkoły. 18 listopada szkolna reprezentacja wzięła udział w przeglądzie wokalnym „Rozśpiewana Gmina” organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury SEZAM w Tarnowie Podgórnym. Dzięki solidnemu przygotowaniu oraz bardzo dobrym występom, otrzymali wyróżnienia i wezmą udział w warsztatach wokalnych przygotowanych przez organizatora przeglądu. 24 listopada natomiast uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności gry na flecie podłużnym podczas finału Wojewódzkiego Konkursu Fletowego, który odbył się w gościnnych murach Zamku Królewskiego w Poznaniu. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a wszyscy nasi reprezentanci wykonali przygotowany repertuar i zostali ocenieni przez jury. Aleksander z klasy 5c zdobył III miejsce w kategorii klas 4-5.

Serdecznie gratulujemy sukcesów naszym młodym muzykom, życzymy dalszego rozwoju wokalnego i instrumentalnego oraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursowych wyzwaniach!

Galeria

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.