Podwójna lekcja pomagania

22 grudnia 2023Joanna Borkowska


Od wielu, wielu lat uczniowie naszej szkoły odwiedzają przed świętami domy dziecka
w Otorowie i Lipnicy. Tak stało się i tego roku. Kolejny raz udało nam się wręczyć podarunki i tym samym wywołać uśmiechy na twarzach obdarowanych. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie zaangażowanie wielu osób. Dziękujemy przede wszystkim Rodzicom, dzięki którym darów każdego dnia przybywało, firmie „Milano”, która ufundowała indywidualne prezenty dla wszystkich mieszkańców domów dziecka oraz Wolontariuszom ze Szkolnego Koła PCK. Szczególne podziękowania należą się także p. Annie Sokolskiej – Przewodniczącej Rady Rodziców, która całym sercem zaangażowała się w obie nasze akcje. Wszyscy razem włączyliśmy się w piękne dzieło pomocy, pokazując dzieciom, że można czerpać radość z dawania.


Ale to nie wszystko! Po raz drugi wzięliśmy też udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Wybraliśmy rodzinę i spełniliśmy jej potrzeby oraz marzenia. Choć pracy przy przenoszeniu, segregowaniu, pakowaniu kartonów było mnóstwo, towarzyszyła nam wyjątkowa atmosfera szczęścia, radości i wdzięczności! Wolontariusze wykazali się nie tylko chęcią pomagania, ale też starannością oraz skrupulatnością. Wierzymy, że wraz z materialnymi podarunkami udało nam się przekazać także nadzieję!


Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, dzięki którym możemy uczyć pomagania!

Galeria

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.