Świąteczne spotkanie

21 grudnia 2023Dawid Dopieralski

W przedświątecznym czasie, który większość osób wykorzystuje na poszukiwanie idealnych prezentów oraz szykowanie pysznych potraw postanowiliśmy skupić się na czymś innym. Zdecydowaliśmy, że pokażemy uczniom naszej szkoły, że w grudniu przede wszystkim warto się na chwilę zatrzymać. W tym celu zorganizowaliśmy świąteczne spotkanie łączące wszystkich uczniów uczęszczających do świetlicy. Zebraliśmy się w szkolnej auli, gdzie mali artyści zaprezentowali swoje niezwykłe talenty muzyczne, wnosząc do serc wszystkich obecnych niepowtarzalną magię świąt.

Świetlica, pełniąca funkcję drugiego domu dla wielu dzieci, stała się miejscem, gdzie zapał, radość i twórczość przenikały się w wyjątkowy sposób. Świąteczne spotkanie talentów muzycznych było okazją do podziwiania różnorodnych umiejętności, jakie drzemią w uczniach naszej szkoły.

Na małej scenie pojawiły się dziecięce zespoły, soliści oraz utalentowani instrumentaliści. Młodzi artyści emanowali energią i entuzjazmem. Przeplatając utwory tradycyjne z nowoczesnymi, stworzyli unikalny klimat, który zaskarbił serca wszystkich obecnych. Wydarzenie uświetnił pokaz taneczny formacji Gym Star. Niektóre dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalne, śpiewając kolędy i znane przeboje świąteczne. Inne zabrały nas w muzyczną podróż, prezentując swoje umiejętności gry na instrumentach. Była gitara, flety, ukulele oraz keyboard. Wszystko to sprawiło, że sala napełniła się dźwiękami magicznej muzyki. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania.

To świąteczne spotkanie było nie tylko wydarzeniem artystycznym, ale także świadectwem siły wspólnoty i potencjału kreatywności tkwiącego w najmłodszych. Magiczne chwile będą wspominane nie tylko przez uczestników, ale także przez wszystkich, którzy mieli okazję być częścią tego niezwykłego wydarzenia. Ogromne podziękowania dla występujących, formacji Gym Star oraz Pani Magdaleny Szewczyk za przygotowanie artystów.

 

 

Galeria

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.