Zabawy naszych uczniów na szkolnej dyskotece (4)

Szkolna dyskoteka charytatywna

2 listopada 2022Kinga Tykocińska, Joanna Borkowska

Balony, muzyka, kolorowe światełka, a także pyszne jedzenie i wspaniała zabawa – tak można w skrócie podsumować szkolną dyskotekę, która odbyła się 28 października. Z pewnością było to wydarzenie długo przez wszystkich wyczekiwane, o czym świadczy fakt, iż swoją obecnością zaszczyciło nas 120 uczniów! Nie ukrywamy, że ta liczba zrobiła na organizatorach ogromne wrażenie! Wszyscy świetnie się bawili, i to zarówno w rytmie popularnych dziś piosenek, jak i znanych od wielu, wielu lat hitów, takich jak „Makarena” czy „Kaczuszki”. Dużym zainteresowaniem cieszyła się możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcie na kolorowej ściance. Niektórzy mogli poczuć się jak celebryci z pierwszych stron gazet. Punktem kulminacyjnym imprezy okazał się wyjątkowy pokaz mody. Kreacje utrzymane były w stylu „jesienno-dyniowej stylizacji modowej”. Uczniowie zaskoczyli nas pomysłowością oraz oryginalnością swoich strojów, a także tym, że z gracją i pewnością siebie, niczym zawodowi modele, poruszali się po szkolnym wybiegu.  Publiczność, jak zwykle, nie zawiodła i dopingowała wszystkich uczestników gromkimi brawami. Na koniec wszyscy razem zatańczyli belgijkę.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Przewodniczącej Rady Rodziców -Pani Kasi Bołdak oraz  Skarbniczki – Pani Ani Sokolskiej, których pomoc oraz zaangażowanie przerosły nasze najśmielsze oczekiwania!

Wyrazy wdzięczności należą się też naszym wspaniałym nauczycielkom, które zgodziły się zostać opiekunami na imprezie. Pani Aleksandra Filipek, Ania Pilarczyk, Alicja Gramza, Ania Kotlarczyk i Monika Derlak - Jelińska poświęciły swój piątkowy wieczór, byśmy mogli się wspaniale bawić!

 Dziękujemy również wszystkim członkom SK PCK za włączenie się w  przygotowanie zabawy. To oni zorganizowali poczęstunek, ściankę zdjęciową, nadmuchali balony, przygotowali dekoracje, a później zostali, by posprzątać. Gorące ukłony kierujemy też w stronę DJ- ów. Wykazali się prawdziwym profesjonalizmem.

Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie spędzić ten październikowy wieczór w miłej atmosferze. Dziękujemy za Waszą obecność i zaangażowanie. Do zobaczenia na kolejnej imprezie!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć zamieszczonych poniżej, natomiast krótki materiał video znajduje się na szkolnym funpage’u na Facebooku.

Galeria

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.