SZKOLNA DYSKOTEKA CHARYTATYWNA-PLAKAT

Szkolna dyskoteka charytatywna

20 stycznia 2023Dawid Dopieralski

13 stycznia w naszej szkole odbyła się dyskoteka charytatywna, zorganizowana przez Wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariatu. Imprezie przyświecał szczytny cel – uczniowie zbierali karmę dla zwierząt przebywających w schronisku „Azorek”. W kawiarence można było zakupić słodkości przygotowane przez uczniów oraz rodziców, a dochód wsparł zbiórkę prowadzoną przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 

Doceniamy wielkie zaangażowanie, z jakim podjęliście się organizacji imprezy. Wiemy, że jest to trudna praca. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich uczniów, którzy wsparli zbiórkę. Dziękujemy też za pozytywną energię oraz entuzjazm podczas zabawy. Dzięki Waszym darom niejeden zwierzak w schronisku będzie mógł się cieszyć pełną miską! Napełniła się również szkolna puszka WOŚP i zrobiła znacznie cięższa!

Jesteśmy pewni, że wolontariat będzie się dalej tak wspaniale rozwijał i powiększał swe kręgi o ludzi dobrej woli oraz osoby o wrażliwych sercach. Wszystkim Wolontariuszom życzymy wytrwałości i dużo satysfakcji z tego fantastycznego działania.

Chcielibyśmy również podziękować Opiekunom dyskoteki za ich wsparcie oraz poświęcony czas, a także Radzie Rodziców, bez wsparcia której dyskoteka nie odniosłaby tak dużego sukcesu!

 

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.