SZLACHETNA PACZKA I ZBIÓRKA DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA

29 listopada 2022Kinga Tykocińska Joanna Borkowska

Pasek świąteczny - jemioła

SZLACHETNA PACZKA I ZBIÓRKA DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA

Szanowni Państwo!

Spieszymy z informacją, że jako szkoła postanowiliśmy przystąpić do akcji „Szlachetna Paczka”! Zapraszamy serdecznie do dołączenia do nas w roli Darczyńców i wspólnego przygotowania pomocy dla Pani Anny i jej rodziny. Szczegółowe informacje dotyczące rodziny i jej potrzeb można znaleźć w linku poniżej.

Jako Darczyńcy jesteśmy zobowiązani do realizacji 3 potrzeb wskazanych jako najpilniejsze. Są to: żywność długoterminowa, środki czystości oraz odzież.

Mamy głęboką nadzieję, że dzięki zaangażowaniu całej społeczności – Nauczycieli, Rodziców, Uczniów, Przyjaciół naszej szkoły – uda się przygotować paczkę, w której zrealizujemy większość wskazanych przez rodzinę potrzeb.

Szczegółowa lista potrzeb znajduje się w pliku poniżej.

Od środy 30 listopada do czwartku 8 grudnia 2022 r. przy wejściach do szkoły będą ustawione kartony, w których można zostawić produkty z listy potrzeb. Jednocześnie zapraszamy do „zaopiekowania się” konkretnym produktem – wystarczy wpisać np. „zajęte” lub swoje imię i nazwisko czy klasę, która bierze odpowiedzialność za dany obszar – w wyznaczonej kolumnie w wyżej wymienionym dokumencie.

Dzięki temu będziemy działać sprawniej
i lepiej wykorzystamy swoje możliwości.

To jednak nie wszystko! Nasza szkoła, jak co roku, zamierza wesprzeć materialnie Dom Dziecka w Otorowie i Lipnicy. Potrzebne będą nie tylko słodycze, ale również żywność długoterminowa oraz chemia gospodarcza.

Mamy nadzieję, że dzięki Waszej dobroci, szczodrości i chęci pomagania kolejny raz uda się wywołać uśmiech na wielu twarzach! Czyńmy dobro cały rok, a zwłaszcza w tym szczególnym, świątecznym czasie!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Galeria

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.