Walentynki - plakat

Walentynki w naszej szkole...

20 lutego 2023Dawid Dopieralski

Kolejny wyjątkowy dzień w naszej szkole – walentynki! 14 lutego wszyscy uczniowie mogli wziąć udział w Dniu koloru czerwonego i w poczcie walentynkowej. Dzieci postarały się, aby klimat tego święta towarzyszył nam od samego rana, gdyż zarówno dekoracje na korytarzach, jak i ubrania uczniów, zdominował kolor czerwony. 

Z wypiekami na twarzy dzieci wycinały serca i serduszka, w pocie czoła trudziły się, by stworzyć wyjątkowe walentynki, które trafiły do szkolnej skrzynki na listy. Zwieńczeniem zabawy była wyczekiwana przez wszystkich poczta walentynkowa. Każda kartka trafiła do swojego adresata, doręczona przez zaangażowanych w akcję wolontariuszy.

Walentynki bez Trampa i Lady? Nie w naszej szkole! W świetlicy wszystkie dzieci z zapartym tchem śledziły losy zakochanego kundla i tworzyły serduszkowe dekoracje.

Choć Dzień Zakochanych już za nami, pamiętajmy o życzliwości oraz serdeczności na co dzień, a nie tylko od święta.

                                                                        

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.