Wiosno, ach to Ty!

21 marca 2023Joanna Borkowska

Na Pierwszy Dzień Wiosny czekali wszyscy! Nie mogliśmy się już doczekać pierwszych promyków słońca, dłuższych dni i nowej energii, która wraz z marcem staje się wszechobecna. Dlatego w naszej szkole postanowiliśmy Wiosnę przywitać, tak, by już od nas nie odeszła. Zrobiliśmy to na wiele różnych sposobów. Jednym z nich było rozdawanie wszystkim uczniom naszej szkoły kwiatków i cukierków ufundowanych przez niezawodną Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy!

 Dziękujemy również wszystkim, którzy zaangażowali się w wycinanie kwiatków (a byli to nie tylko członkowie SK PCK, ale też inni uczniowie, a nawet Panie bibliotekarki!). Ukłony kierujemy również w stronę Pana Dawida, który przekazał nam mnóstwo kolorowych kartek!  Dzięki temu przebrane w wiosenne stroje Mia i Ania z klasy 7b z uśmiechem na twarzach rozdawały wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły nie tylko kolorowe kwiatki i pyszne cukierki, ale przede wszystkim radość, za co wszyscy  jesteśmy bardzo wdzięczni.

Galeria

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.