Wydawanie zaświadczeń OKE
22 czerwca 2026Joanna Pawłowska
Wydawanie zaświadczeń OKE odbędzie się w sekretariacie szkoły 3 lipca 2026 r. według następującego harmonogramu:
|
KLASA |
GODZINA |
|
8a |
9:30-10:30 |
|
8b |
10:30-11:30 |
|
8c |
11:30-12:30 |
|
8d |
12:30-13:30 |
Zaświadczenie może odebrać tylko uczeń lub jego rodzic, po okazaniu dokumentu tożsamości.
W sytuacji jeśli nie będzie to możliwe, konieczne jest upoważnienie w formie pisemnej dla osoby odbierającej (wzór w załączniku). Osoba ta musi okazać dokument tożsamości.
Sekretariat znajduje się w gabinecie G1 (naprzeciwko auli). Wejście do szkoły od strony klas 1-3.