Wydawanie zaświadczeń OKE

22 czerwca 2026Joanna Pawłowska

Wydawanie zaświadczeń OKE odbędzie się w sekretariacie szkoły 3 lipca 2026 r. według następującego harmonogramu:

 

KLASA

GODZINA

8a

9:30-10:30

8b

10:30-11:30

8c

11:30-12:30

8d

12:30-13:30

 

Zaświadczenie może odebrać tylko uczeń lub jego rodzic, po okazaniu dokumentu tożsamości.

W sytuacji jeśli nie będzie to możliwe, konieczne jest upoważnienie w formie pisemnej dla osoby odbierającej (wzór w załączniku). Osoba ta musi okazać dokument tożsamości.

Sekretariat znajduje się w gabinecie G1 (naprzeciwko auli). Wejście do szkoły od strony klas 1-3.

 

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.