Z wizytą w Domu Seniora

14 grudnia 2022Dawid Dopieralski

Mikołajki to święto obchodzone na cześć hojnego biskupa, który nie tylko w sposób materialny wspomagał biednych, ale dawał im miłość, wyciągał pomocną dłoń,  okazywał serce. Biorąc przykład ze św. Mikołaja, postanowiliśmy w tym dniu obdarować innych tym, co mamy najcenniejsze, czyli naszymi czasem, uśmiechem, przytuleniem oraz kolędą.

6 grudnia 2022 roku nasi uczniowie wcielili się w małych Mikołajów i odwiedzili pobliski Dom Seniora. Ten szczególny dzień zapisał się w sercach wolontariuszy oraz dzieci ze szkolnego chóru, gdyż nasza wizyta u Seniorów sprawiła wszystkim wiele radości oraz natchnęła duchem świąt.  Uczniowie, pod opieką p. Magdaleny Szewczyk oraz p. Dawida Dopieralskiego, wraz z Fundacją Nigdy nie jest za późno, przygotowali świąteczny koncert, podczas którego zaśpiewali najpiękniejsze kolędy oraz obdarowali Seniorów nie tylko bożonarodzeniowymi kartkami, ale także ciepłem i dobrym słowem.

W tym wyjątkowym okresie szczególnie ważne stają się wizyty w Domu Seniora, które dają Podopiecznym wiele radości i napełniają serca szczęściem. Nasz Szkolny Klub Wolontariusza oraz Fundacja Nigdy nie jest za późno o najstarszych pamięta cały rok. Już wkrótce ponownie ich odwiedzimy.

Galeria

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.