Obrazek wiodący

Zapisy do świetlicy

13 czerwca 2024Dawid Dopieralski

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Informujemy, że w dniach 17 - 28 czerwca 2024 r. odbędzie się rekrutacja do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2024/2025.

W załączniku znajdują się zasady rekrutacji oraz karta zgłoszeniowa. Prosimy
o dokładne zapoznanie się z dokumentami.

Rekrutacja dla przyszłych klas pierwszych odbędzie się w dniach 26 -28 sierpnia 2024 r. W tym terminie rodzice będą zobowiązani do składania oświadczeń
o zatrudnieniu. Zgodnie z art. 105 ustawy z 15 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe - szkoła organizuje opiekę świetlicy dla dzieci rodziców pracujących.

Wypełnione karty zgłoszeniowe należy osobiście dostarczyć do kierownika świetlicy
w wyznaczonym terminie. Harmonogram przyjmowania kart znajduje się w załączniku.

Prosimy o przemyślane zgłoszenia, godziny przebywania dzieci w świetlicy, gdyż świetlica ma ograniczone możliwości organizacyjne. Chcemy, aby każde potrzebujące dziecko mogło skorzystać z naszej opieki i wsparcia świetlicy, ale musimy uwzględnić realne warunki i zapewnić jak najlepszą opiekę wszystkim zapisanym dzieciom. Kluczowa jest odpowiedzialność i współpraca rodziców, byśmy mogli sprostać temu wyzwaniu.

Z poważaniem,
Kierownik Świetlicy

 

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.