Zbiórka ciepłych ubrań i słodyczy

8 listopada 2022Joanna Borkowska Kinga Tykocińska

Poprzednia zbiórka organizowana przez SK PCK okazała się tak wielkim sukcesem, że pełni zapału, nadziei oraz optymizmu pragniemy ogłosić, że działamy dalej! Tym razem postanowiłyśmy wesprzeć akcję organizowaną przez Caritas w Przeźmierowie. Zainspirowała nas Pani Ania Kotlarczyk – człowiek o wielkim sercu.

Dlatego też  od wtorku  7 listopada do środy 16 listopada zbieramy: CIEPŁĄ ODZIEŻ dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym oraz SŁODYCZE na Mikołaja.

Dary trafią do 300 polskich i ukraińskich dzieci mieszkających w Chyrowie i 20 okolicznych wioskach w Ukrainie.

 WAŻNE!

Prosimy, aby odzież była niezniszczona, wyprana, taka, którą dalibyśmy swoim dzieciom czy komuś bliskiemu. Najlepiej, gdyby była też opisana, np. chłopiec 143cm, dziewczynka 116cm itp.

Wierzymy, że jest to dobry czas, aby dokonać jesiennego przeglądu garderoby, a przy okazji komuś pomóc. Liczymy, że i tym razem okażecie swoje wielkie serca.

PS Ponawiamy prośbę, aby do torby z darami dołączyć karteczkę z imieniem, nazwiskiem i klasą ucznia - ofiarodawcy, byśmy mogły wpisać pochwały.

Galeria

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.